Wczasy z prawem jazdy

Kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia „Bocian” to gwarancja dobrego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy. Kadra Instruktorów to w pełni wykwalifikowani profesjonaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w szkoleniu a także uprawnienia egzaminatorskie.

Cały kurs odbywa się w Łomży, czyli  w mieście w którym zdają Państwo egzamin państwowy na prawo jazdy. Nie tracimy tym samym czasu na dojazdy. Wszystkie zajęcia praktyczne odbywają się na pojazdach identycznych jak na egzaminie państwowym w WORD Łomża. Każdemu Kursantowi zostaje przydzielony instruktor prowadzący, który opiekuje się osobą przez cały kurs.

Niezaprzeczalnym atutem jest to, że Łomża to statystycznie jedno z najbardziej sprzyjających miast w Polsce do zdania egzaminu. Małe natężenie ruchu oraz brak tramwajów powodują, że bardzo duża liczba osób wybiera to miasto na miejsce swojego pierwszego egzaminu na prawo jazdy. Położona nad rzeką Narew, wraz z całą Ziemią Łomżyńską leży w obszarze Zielonych Płuc Polski, obszaru zaliczanego do ostatnich w Europie terenów o nieskażonej przyrodzie i unikalnych walorach krajobrazowych. Atrakcyjne turystycznie okolice Łomży, przełom rzeki Narew, bliskość Narwiańskiego i Biebrzańskiego parków narodowych, stare carskie forty w sąsiedniej Piątnicy, kurpiowski skansen w Nowogrodzie i zabytki w samej Łomży sięgające rodowodem czasów średniowiecza sprawiają, że Łomżę warto odwiedzić.

 

Jak się zapisać?

Zapisy:

  • Telefonicznie: (86) 211 16 70 (w godz. 10:00-18:00)
  • email: biuro@osk-bocian.pl (w treści podajemy imię, nazwisko, pesel, termin turnusu, kategorię prawa jazdy, telefon kontaktowy)

 

 

 

 

zdane za pierwszym razem, dziękuję p.Krysi mojej instruktorce za cierpliwość, wyrozumiałość, Danielowi za fachową wiedzę teoretyczną, jesteście super ?

Anita Bachorek

Opinia z facebook.com