Jazdy doszkalające

Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły kurs podstawowy i chcą podejść do praktycznego egzaminu państwowego w WORD. Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie na cały okres szkolenia. Oferujemy pakiet godzin zajęć praktycznych w różnych ilościach dostosowanych do potrzeb Kursanta. Jazdy odbywają się codziennie po Łomży, a osoba szkolona dokładnie poznaje topografię miasta. Ostatniego dnia Kursant podchodzi do egzaminu państwowego w WORD w Łomży.

Łomża to niezaprzeczalnie miasto o najdogodniejszych warunkach do nauki oraz zdawania egzaminu na prawo jazdy. WORD w Łomży co roku znajduje się w czołówce ośrodków z największą zdawalnością w Polsce. Kursanci doceniają przejrzyste oznakowanie miasta oraz fakt, iż WORD Łomża w miarę możliwości udostępnia terminy egzaminów poprawkowych nawet tego samego dnia.

Cennik

PakietSame jazdyJazdy + zakwaterowanie i wyżywienie
10 godzin
(4 dni)
1200 zł1800 zł
15 godzin
(7 dni)
1800 zł3000 zł

Terminy ustalamy indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.

Podczas mojego pobytu w Łomży OSK Bocian musze przyznać ze czułam się zaopiekowana! Zarówno instruktor Grzegorz jak i Daniel wspaniale przygotowali mnie do egzaminu!Cierpliwość, zaangażowanie, zainteresowanie każdą osobą to coś co ich wyróżnia! Intensywność kursu sprawia że każdy kursant szybko się uczy a gdy popełnia błędy wyciąga z nich wnioski! Można śmiało przyjeżdżać i rozwijać skrzydła a na koniec z radością opuścić bocianie gniazdo!

Agnieszka Seń

Opinia z facebook.com