Dodatkowe szkolenia

Cieszymy się, że będziemy Cię gościć w Łomży podczas przyspieszonego kursu prawa jazdy. Mamy nadzieję, że pobyt w naszym ośrodku będzie należał do udanych, a egzamin zakończy się wynikiem pozytywnym. Chcielibyśmy również, aby czas spędzony w naszym mieście był dla Ciebie jak najbardziej rozwijający i produktywny. W związku z tym mamy dla Ciebie specjalną ofertę kursów dodatkowych, które możesz zrealizować w czasie pobytu.

Jeżeli któryś z nich cię zainteresuje – skontaktuj się z ośrodkiem, aby zarezerwować miejsce na wybrany kurs.

SUPER OFERTA Kurs języka angielskiego dla kierowców Przyspieszony kurs języka angielskiego dla kierowców pracujących za granicą (20h) HIT 1000 zł
Przewóz towarów niebezpiecznych
ADR / cysterny Szkolenie dotyczy przewozu drogowego towarów niebezpiecznych wszystkich klas. Kierowca musi mieć ukończone 21 lat oraz posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii. 1000 zł
Kursy operatorów maszyn
Koparki – klasa I
powyżej 25 ton
Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparek jednonaczyniowych. Klasa I obejmuje wszystkie maszyny i urządzenia powyżej 25 ton masy całkowitej.
Zajęcia teoretyczne – 48 godz.
Zajęcia praktyczne – 25 godz.
1600 zł
Koparki – klasa III
do 25 ton
Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparek jednonaczyniowych. Klasa I obejmuje wszystkie maszyny i urządzenia do 25 ton masy całkowitej.
Zajęcia teoretyczne – 52 godz.
Zajęcia praktyczne – 82 godz.
1600 zł
Koparkoładowarki – klasa III Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora koparkoładowarki. Klasa III obejmuje wszystkie maszyny i urządzenia.
Zajęcia teoretyczne – 52 godz.
Zajęcia praktyczne – 82 godz.
1600 zł
Ładowarki – klasa I
powyżej 20 ton
Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora ładowarek jednonaczyniowych. Klasa III obejmuje maszyny i urządzenia powyżej 20 ton masy całkowitej.
Zajęcia teoretyczne – 52 godz.
Zajęcia praktyczne – 82 godz.
1600 zł
Ładowarki – klasa III
do 20 ton
Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia kwalifikacji do wykonywania zawodu operatora ładowarek jednonaczyniowych. Klasa III obejmuje maszyny i urządzenia do 20 ton masy całkowitej.
Zajęcia teoretyczne – 48 godz.
Zajęcia praktyczne – 25 godz.
1600 zł
Ładowarki teleskopowe – ze zmiennym wysięgiem kat. i WJO Potocznie urządzenie nazywane jest ładowarką teleskopową lub teleskoperem. Najpopularniejsi producenci to Manitou, Caterpilar, JCB, Merlo. Coraz częściej przez swoje wszechstronne zastosowanie urządzenie wykorzystywane jest przez firmy budowlane, tartaki, przy wycince drzew, w rolnictwie, przez firmy instalujące konstrukcje stalowe oraz budujące drogi, wiadukty, kaskady i mosty. Poprzez wymienny osprzęt maszyna zastępuje wózek widłowy, ładowarkę, żurawia lub podest ruchomy. Na końcu wysięgnika możemy zainstalować widły, łyżkę, kosz do podnoszenia ludzi, hak, chwytaki, wciągarkę i wiele innych osprzętów. 1350 zł
Podesty ruchome kat. I P Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia uprawnień do wykonywania zawodu operatora podestów ruchomych. Kat. I P obejmuje wszystkie typy urządzeń:
– wolnobieżne (podnośniki nożycowe)
– przewoźne (podczepiane pod samochód)
– samojezdne (podnośniki koszowe montowane na podwoziu samochodowym)
1350 zł
Wózki widłowe z bezpieczną wymianą butli gazowej kat. II WJO Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia uprawnień do wykonywania zawodu operatora wózka jezdniowego z napędem silnikowym spalinowych, elektrycznych, zasilanych gazem LPG. Kat. II WJO obejmuje:
-wózki naładowne
-wózki unoszące
-wózki podnośnikowe
600 zł
Żurawie HDS kat. II Ż Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia uprawnień do wykonywania zawodu operatora żurawi przenośnych (HDS). 1000 zł
Żurawie samojezdne kat. II Ż Przygotowanie uczestników szkolenia do nabycia uprawnień do wykonywania zawodu operatora żurawi samojezdnych (dźwig samochodowy). 1700 zł

Polecam OSK Bocian! Zapisałem się na przyspieszony kurs kategorii C, C+E i zostałem świetnie przygotowany. Instruktorzy dają cenne wskazówki dzięki którym przygotowanie do egzaminu stoi na najwyższym poziomie. Egzaminy na obydwie kategorie zdałem za pierwszym podejściem. Chciałbym podziękować całej kadrze oraz właścicielom Danielowi wraz z żoną P. Agnieszką za pomoc w sprawach organizacyjnych. W przyszłości widzimy się jeszcze na pewno na kat. D. Dziękuję za wszystko i do zobaczenia!

Bartosz Ratek

Opinia z facebook.com